За підтримки ПРООН та Уряду Нідерландів у Дружківці реконструювали поліцейське відділення

Офіційне відкриття реконструйованого відділу поліції відбулося 20 березня 2019 року у Дружківці. Захід відвідали начальник ГУ НП в Донецькій області Микола Семенишин, міський голова Дружківки Валерій Гнатенко, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру, ПРООН Віктор Мунтяну, керівник компоненту Громадська безпека та соціальна згуртованість ПРООН Рустам Пулатов.

Після офіційного відкриття відбувся огляд приміщень відділення поліції, де створені комфортні умови для громадян: облаштований просторий хол, обладнані місця для очікування із зоною дозвілля для дітей. При реконструкції враховані потреби для людей обмеженими можливостями - будівля оснащена пандусом, створений окремий санвузол. «Модернізація підрозділу поліції, яка проведена за підтримки міжнародних партнерів, сьогодня дозволить покращити якість надання поліцейського сервісу та дотримання прав людини. А це, в свою чергу, сприятиме налагодженню ефективної взаємодії поліції та громади», - відзначив Микола Семенишин. Віктор Мунтяну підкреслив, що це не перший проект, що реалізовується у Дружківці за підтримки ПРООН. Міський голова Валерій Гнатенко відзначив важливість для міста співпраці з міжнародними організаціями та розповів, що найближчим часом заплановано розпочати реконструкцію гуртожитку для співробітників поліції.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спрямована на забезпечення пріоритетних потреб у східній Україні після спалаху конфлікту навесні 2014 року. Мета програми – зміцнити безпеку в громадах та соціальну згуртованість, підтримати економічне відновлення громад, які постраждали від конфлікту, а також сприяти подальшій реалізації реформ децентралізації й охорони здоров’я на підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей. Програму реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд народонаселення ООН і Продовольча та сільськогосподарська організація. Програму підтримують дев’ять міжнародних партнерів-донорів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. Загальний бюджет на 2019-2022 роки становить понад 50 млн доларів США.

IMG_8060.JPG

IMG_8056.JPG

IMG_8055.JPG

IMG_8053.JPG

IMG_8078.JPG

IMG_8075.JPG

IMG_8071.JPG

IMG_8065.JPG