30 років натхнення

Щастя людини – у творчості, вона – джерело духовної наснаги, натхнення. Минулої неділі у актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості, що ледве вмістив усіх бажаючих, «Народний художній колектив» вокального ансамблю «Червона калина» святкував 30-річчя від дня створення. Він об’єднує понад 80 вихованців віком від 5 до 18 років.

І весь цей час незмінним керівником є Валентина Ланевська, яка є відмінником освіти, нагороджена грамотою Національного Центру естетичного виховання дітей та молоді Міністерства освіти і науки,  знаком «Софія Русова»  за перемогу у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості».  Варто відзначити, що колективу «Червона калина» першому з творчих колективів міста було присвоєно звання «зразковий» вокальний ансамбль і кожні п’ять років це звання успішно підтверджується.      

Ювілей колективу зібрав  чимало випускників, що приїхали з усіх куточків України: Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, навіть з далекого Китаї та туманного Альбіону  лунали відеопривітання.  Святковий концерт вийшов насиченим та яскравим, репертуар був представлений як кращими зразками українського фольклору, так і світової музичної класики.  Близько двох годин присутні не втомлювались аплодувати майстерному виконанню музичних композицій. Порадували й шоу-групи «Доміно», ансамбль «Зоряночка», тріо «Мікс», які неодноразово ставали переможцями багатьох конкурсів.

Дружківська міська рада, її виконавчий комітет вітають колектив «Червона калина» з ювілеєм та бажають  творчих успіхів та нових перемог!

IMG_8175.JPG

IMG_8164.JPG

IMG_8160.JPG

IMG_8227.JPG

IMG_8214.JPG

IMG_8207.JPG

IMG_8191.JPG

IMG_8188.JPG

IMG_8177.JPG