Місто зустрічає весну...

Ось і в наше місто прийшла весна. Природа підбадьорилася і остаточно прокинулася від довгого зимового сну. У цей час справжні господарі живуть весняними турботами. Тому підготовка міста до весни та весняних свят стала головною темою апаратної наради, що проходила під керівництвом міського голови Валерія Гнатенка.

«Сьогодні комунальні служби, після нелегкої зими, підійшли до наступного відповідального етапу забезпечення життєдіяльності міста, а саме підготовки до весняно-літнього періоду. Треба навести порядок та забезпечити належну організацію виконання робіт з благоустрою Дружківки», - зазначив міський голова.

Дружківське комунальне автотранспортне підприємство 052805 до весни готувалось заздалегідь. Ряд заходів, необхідних для забезпечення високого рівня технічного стану автомобілів та ефективності їх експлуатації, виконаний у повному обсязі. Водії, ремонтно-обслуговуючий персонал, а також рухомий склад та усі виробничі ділянки підприємства також повністю готові до весняних робіт. Завдяки зусиллям підприємства рідне місто зустрічає мешканців та гостей доглянутими та прибраними узбіччями. Здійснено прибирання в’їзду (виїзду) з вул. О. Тихого, шляхопроводу, мосту через р. Кривий Торець, вул. Красної, Інтернаціональної та Паризької Комуни. З початку року вивезено 196 м куб сміття стихійних сміттєзвалищ. Використання самоскида та навантажувача надало змогу найменшими зусиллями та в більш стислі терміни проводити ліквідацію накопичень безхазяйних  відходів, здійснювати їх навантаження та перевезення. Найближчим часом замінюватимуться урни, непридатні до подальшої експлуатації та здійснюватиметься побілка бордюрного каменя по вулицях міста.

Підприємством електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» здійснена закупівля електроматеріалів, які використовуються для проведення технічного обслуговування та поточного ремонту мереж. Проведено обслуговування по вулицях міста, ревізія стану міських електричних мереж зовнішнього освітлювання після зимового періоду, здійснена заміна та поточний ремонт світильників, ламп та силового дроту. Виготовлені перетяжки для прикраси центральних вулиць міста освітлювальною ілюмінацією. Проведені роботи по очищенню опор від об`яв та наклейок по центральних вулицях міста.

З приходом весни гаряча пора розпочалася й у комунального підприємства «Комсервіс». Проведені роботи з прибирання опалої листви,  вивезення  обрізаних  гілок,  сміття  з прибудинкових територій по вулицях міста. Виконані роботи з обрізки молодої парості дерев та  кущів. Проведений ремонт вже існуючих лавочок та встановлені нові. Виконані роботи  з прибирання доріг та чистки бордюр.

Комунальним підприємством «Спектр» видалено 110 аварійних дерев та здійснено  формовочну обрізку 720 дерев по вулицях міста. На кладовищах міста здійснено 80% роботи з вирізання та покосу порості та покосу сухої трави, завезений пісок. Проведений поточний ремонт усього мотоінструменту. У сквері Ювілейний розкриті та обрізані кущі троянд, здійснено обрізку кучерявих троянд на вул. Космонавтів та Енгельса. З метою підготовки Молодого парку для відпочинку дружківчан також ведуться роботи з видалення аварійних дерев та вирізання порості. Здійснюється щоденна робота з прибирання центральних вулиць міста. Найближчим часом буде виконаний косметичний ремонт пам’ятників, пам’ятних знаків, дитячих майданчиків і МАФів.

Комунальними та промисловими підприємствами Дружківки, міськими закладами освіти та охорони з мікрорайонів міста, а також прилеглих та закріплених за ними територіях систематично вивозиться листя, гілки та змет, здійснюється прибирання сміття, покіс трави та порості, дороги очищаються від залишків протиожеледнього матеріалу та бруду.

Отже,  місто живе весняними турботами.

090420195 (13).JPG 090420195 (1).JPG

090420195 (2).JPG 090420195 (4).JPG

090420195 (3).JPG 090420195 (5).JPG

090420195 (6).JPG090420195 (7).JPG

090420195 (8).JPG090420195 (12).JPG

090420195 (11).JPG 090420195 (10).JPG