У Дружківці проходить місячник облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»

З 1 по 30 квітня за щорічною традицією у Дружківці проводяться заходи в рамках Всеукраїнського місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота». Цілями місячнику є підготовка спортивної бази до весняно-літнього періоду, приведення в належний стан спортмайданчиків.

Особлива увага приділяється технічному стану спортивних споруд – у разі виявлення недоліків виконуються відповідні ремонтні роботи.

У рамках місячника впорядковуються спортивні майданчики у місцях масового відпочинку й на територіях проживання населення та спортмайданчики, які знаходяться на балансі навчальних закладів. Участь у заході беруть різні верстви населення.

Запрошуємо долучитися до місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» всіх, хто небайдужий до здорового способу життя і рухової активності! Власними руками ми створюємо для себе умови для щоденних занять фізичною культурою та спортом! Координацію заходів з організації місячника в місті здійснює відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (06267)43427.