Шановні керівники підприємств, установ, закладів, громадських організацій, політичних партій, релігійних громад!

Весна в розпалі,  і це означає що прийшов час навести лад  після довготривалої зими. У нашому місті є гарна традиція: напередодні весняних свят усім разом наводити порядок   та чистоту на вулицях. Міські комунальні служби, що відповідають за чистоту вулиць, площ, скверів уже включилися до роботи, однак неможливо привести місто до ладу без участі самих його мешканців.

Тому звертаюся до трудових колективів підприємств, організацій та закладів, до підприємців, молоді, мешканців багатоквартирних будинків і особливо до мешканців приватного сектора, до всіх небайдужих дружківчан  – до всіх, хто турбується за власне  місто, - активно підтримати міський суботник! Культура нації починається з культури кожного! Проявіть свій патріотизм, активну любов до рідного міста, до землі, на якій жити нам і нашим дітям!

Звичайно, неможливо зробити все і відразу, адже обсяг робіт з благоустрою та прибирання територій великий. Але поступово, і головне - спільними зусиллями - ми зможемо зробити рідне місто чистішим, комфортнішим і красивішим! Давайте  зустрінемо великодні та травневі свята з чистими вулицями, провулками та дворами.

Щиро вдячний тим, хто щорічно знаходить час і бере участь у загальноміських суботниках. Сподіваюся, що цього року активність громадян буде ще вище. Впевнений, разом ми зможемо зробити наше місто охайнішим, чистішим та красивішим.

З питань та пропозицій благоустрою звертатися за телефонами 4-21-55, 4-26-23 (управління житлового та комунального господарства).

Міський голова                                                                                                   В.С.ГНАТЕНКО