У Дружківці відбулося виїзне засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Понад 50 представників спортивної громадськості зібрала сьогодні Дружківська міська рада на виїзному засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, де розглядалося питання  реалізації регіональної політики у сфері фізичної культури та спорту. До початку заходу гості мали змогу оглянути спортивні бази Дружківки – Палац спорту та стадіону, дитячо-юнацьку спортивну школу, басейн.

Засідання відбулося під керівництвом начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимира Мицика. Участь у ньому взяли представники управління, керівники обласних фізкультурно-спортивних організацій, керівництво Дружківської міської ради, члени виконкому та спортивна громадськість. Під час доповіді щодо роботи, яка проводиться у місті, начальник відділу культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Юлія Пивовар, окремо приділила увагу вагомим досягненням дружківських спортсменів, адже  серед них багаторазові чемпіони та призери України, переможці міжнародних турнірів та рекордсмени світу. З 2018 року  згідно з Указом Президента України спортсмен Михайло Шелест та його тренери Володимир Страшненко і Юрій Бирюков отримують президентську стипендію. Міський голова Валерій Гнатенко  стверджує, що Дружківка завжди славилася своїми спортсменами. Вони – спортивна надія не тільки міста чи області, а й усієї країни, адже гідно представляють українську спортивну спільному на світовому рівні. 

По закінченню засідання за сприяння у розвитку фізичної культури та спорту Володимир Мицик нагородив почесними грамотами очільника міста Валерія Гнатенка, окремих фахівців та спортивний актив Дружківки.

IMG_8483.JPG

IMG_8482.JPG

IMG_8481.JPG

IMG_8495.JPG

IMG_8494.JPG

IMG_8493.JPG

IMG_8491.JPG

 

IMG_8489.JPGIMG_8487.JPG

IMG_8486.JPG