Найдорожча та найрідніша

  День матері… В Україні  цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.

Але українці цей день святкували й раніше. Ще в часи Київської Русі  і у козаків це свято відзначали, але як релігійне – місяць пречистої  Діви Марії.

   Привітати  одну з матерів, яка взяла на себе обов'язок виховання не тільки 4 власних дітей, а й 3 маленьких вихованців завітав  напередодні свята до родини Бондарєвих міський голова Валерій Гнатенко. Сім'я мешкає у приватному будинку, який придбаний міською радою за рахунок субвенції з державного бюджету. Пеередаючи малечі солодощі, а дорослим подарунки, міський голова від щирого серця привітав Надію Вікторівну зі святом, адже мама – головна людина у житті кожної людини. «Безумовно,  День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що», - звернувся до Надії Вікторівни Валерій Гнатенко. Поки малеча неперебій  показували та розказували про свої улюблені заняття, міський голова спілкувався з батьком родини, Василем Валерійовичем, та з'ясовував потреби родини.

     Дружківська міська рада, її виконавчий комітет вітає дорогих Мам зі святом!  Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

IMG_9888.JPG

IMG_9893.JPG

IMG_9917.JPG

IMG_9913.JPG

IMG_9905.JPG

IMG_9897.JPG

IMG_9923.JPG