Робоча зустріч з USAID «ДЕМОКРАТИЧНЕ ВРЯДУВАННЯ У СХІДНІЙ УКРАЇНІ»

Прагнучі сталого розвитку громада Дружківки шукає будь-які шляхи втілення найамбітніших проектів, цікавих ідей у життя. Все це можна робити не тільки зусиллями місцевої влади, а й ініціативними групами активістів, консультативно-дорадчими органами тощо. Не залишається  осторонь і Громадська рада при виконавчому комітеті.

Так протягом 2018 року за її ініціативи у місті проведений «Дружбайк», члени ради разом з іншими ініціативними групами підготували фестиваль «З країни в Україну», проведено не одно засідання, взята участь у тренінгах та форумах, розроблені проекти та взята участь у конкурсі «Місто своїми руками», бюджеті участі, розробці Статуту територіальної громади. Реагуючи на звернення громадян Громадська рада поводила інспектування  робіт на об’єктах, де проводяться ремонтні роботи, виходячи потім з пропозиціями до влади.

    15 травня члени Громадської ради взяли участь у робочій зустрічі з представниками проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», щоб обговорити шляхи взаємодії та співпраці влади та громади. Також у зустрічі взяли участь секретар міської ради Ірина Бучук та начальник відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань Ірина Мамцева. Неформально спілкуючись під час зустрічі обговорювалися питання активності та ефективності роботи громадської ради, готовність та зацікавленість її членів брати участь у можливих проектах, потреби ради, впливовість на рішення місцевої влади, налагодження взаємодії між громадськістю та органом самоврядування. Члени Громадської ради виявили зацікавленість до проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» і прагнуть співпрацювати з міжнародними організаціями на користь громади.

      IMG_0011.JPG

IMG_0027.JPG

IMG_0025.JPG