Про організацію виборчого процесу з виборів народних депутатів України на території м.Дружківка

Указом Президента України від 21.05.2019 №303 достроково припинено повноваження Верховної Ради України та призначено позачергові вибори на 21 липня 2019 року. Вибори депутатів будуть здійснюватись за змішаною (пропорційно-мажоритарною) системою.

Календарним планом, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 24.05.2019 №899, визначені основні організаційні заходи з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України  21 липня 2019 року. На виконання Календарного плану та вимог Закону України «Про вибори  народних депутатів України»  рішеннями виконавчого комітету від 24.05.2019 №287 та №288 відведені місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації (стендів, дошок оголошень, агітаційних наметів) на території м.Дружківка у період виборчої кампанії 2019 року з позачергових виборів народних депутатів України.

Місто Дружківка згідно з постановою ЦВК від 27.12.2018 №259 визначено центром одномандатного виборчого округу №49, до складу якого також входять місто Костянтинівка, Костянтинівський, Покровський райони, які включають 122 виборчі дільниці. Зокрема на території м.Дружівка знаходиться 31 виборча дільниця, серед яких 3 –малих, 11- середніх, 17-великих. Для забезпечення роботи виборчих комісій, які розташовані на території нашого міста, Дружківською міською радою здійснюється заходи щодо матеріально-технічного забезпечення таких комісій, а саме: надаються транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніка, інші матеріальні цінності. Для розміщення виборчих комісій, використовуються приміщення комунальної форми власності, а саме: для окружної виборчої комісії приміщення в будівлі Дружківської міської ради, для дільничних виборчих комісій приміщення в загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я тощо. Для належного проведення виборчого процесу, місто в повному обсязі забезпечено урнами для голосування. 

Після офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів України окружною виборчою комісією на зберігання до Дружківської міської ради буде передано документи з особового складу, виборчу документацію тимчасового зберігання, іншу документацію та печатки.