З «Південної Пальміри» з перемогою

З 07 по 09 червня 2019 року в  Одесі проходив Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо (ВТФ) «Південна Пальміра». В змаганнях взяли участь 510 спортсменів із різних куточків України, також були спортсмени з Молдови та Латвії. Юні дружківські спортсмени поповнили скарбничку низкою нагород.

Серед юніорів золоту медаль виборов майстер спорту України Артем Гарбар, срібну медаль -  Марк Двібородчин. Кадети Олександр Соболь, Ілля Лаврушин, Вікторія Метельова та Софія Марченко привезли бронзові нагороди. Юні спортсмени зібрали весь комплект нагород. Серед юнаків золоту нагороду завоював Дмитро Страшненко, другим став Владислав Золотовський, третє місце посіла Єлизавета Семеніхіна. Серед молодших юнаків переможцем став Михайло Павленко, срібло виборов Михайло Давиденко, треті місця привезли Олександр Полеводов та Віталій Гречка. Дружківська міська рада, її виконавчий комітет вітають  спортсменів та їх тренерів-викладачів з нагородами та бажають підкорення нових вершин.