У Дружківці презентували мобільний офіс ЦНАП

Дружківка отримала перший мобільний офіс надання адміністративних та соціальних послуг. Відтепер дружківчани зможуть отримувати адмінпослуги у найвіддаленіших куточках міста. Презентація офісу відбулася сьогодні біля будівлі міського ЦНАПу за участю міського голови Валерія Гнатенка, секретаря міської ради Ірини Бучук,    працівників соціальних та комунальних служб та представників місцевих засобів масової інформації.

Під час презентації присутні побачили автомобіль-трансформер, виготовлений на базі вантажного автомобіля, спеціально обладнаний та технічно оснащений, який за 20 хвилин модернізується в сучасний інтегрований мобільний офіс загальною площею не менш ніж 30 квадратних метрів. Одночасно в Мобільному офісі може знаходитися до 12 осіб. У стаціонарному режимі прийом громадян зможуть здійснювати 4 фахівці. Офіс обладнаний всіма необхідними комунікаціями: електропостачанням, системою кондиціювання повітря, інтернет-забезпеченням, підіймачем для людей з інвалідністю. Працюватиме мобільний офіс у форматі «єдиного вікна», шляхом упровадження виїзних прийомів працівниками управління Пенсійного фонду, фіскальної служби, а також комунальних служб та міського центру зайнятості. Під час візитів охоплюватимуться 20 населених пунктів, з яких 2 селища міського типу, 17 сіл та селищ, а також віддалені райони Дружківки. При цьому від адміністративного центру до найвіддаленіших населених пунктів відстань від 17,6 км до 21,3 км. Реалізація проекту матиме позитивний вплив на ринок праці, а саме збереження існуючих і створення 6 нових робочих місць. Вартість проекту складає 7999,98 тис.грн. (дві машини): державний бюджет – 7 990 тис.грн., місцевий – 9,98. Наступного тижня місто отримає ще одну (другу) спеціалізовану машину.

«Унікальність цього проекту в тому, що клієнти отримують послуги безпосередньо там, де вони проживають. Це актуально, в першу чергу, для людей похилого віку та людей з особливими потребами. Запровадження виїзних прийомів Мобільних офісів є значним кроком у реформуванні та побудові ефективної системи надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг, який значно підвищить доступність соціальної допомоги мешканцям громади, забезпечить їх швидке, зручне й економічно ефективне надання», – наголосив під час презентації міський голова Валерій Гнатенко.

IMG_3948.JPG

IMG_3938.JPG

IMG_3932.JPG