Закордонні паспорти без черг: дружківський ЦНАП запустив видачу біометричних та ID-паспортів

14 серпня у Центрі надання адміністративних послуг Дружківки за участю міського голови Валерія Гнатенка, секретаря міської ради Ірини Бучук відбулось урочисте відкриття робочих місць з надання адміністративних послуг з оформлення/видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Відтак, всі бажаючі оформити закордонний паспорт, незалежно від місця реєстрації, можуть звертатися не тільки до Дружківського підрозділу міграційної служби, а й до Центру надання адміністративних послуг.

З питань оформлення паспорта громадянина України ЦНАП прийматиме громадян, які зареєстровані безпосередньо у Дружківці.

 Для належного забезпечення надання вищезгаданих послуг у приміщенні Центру встановили 3 робочі станції, дві з яких придбані коштом державного та місцевого бюджетів (50/50), третя  робоча станція та канал спеціального зв’язку до захищеної телекомунікаційної мережі Державної міграційної служби - за фінансової підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри», що реалізується за підтримки USAID.

«На сьогодні у Дружківці проживає понад 2 тис. осіб віком від 14 до 18 років. Крім того постійно зростає кількість мешканців міста, що звертаються за отриманням паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Тому питання оснащення Центру даним обладнанням було дуже актуальне для міста. Крім дружківчан цими послугами зможуть скористатися й мешканці інших населених пунктів. Оскільки вказані послуги є платними, то їх запровадження стане додатковим джерелом надходжень до місцевого бюджету», - зазначив міський голова Валерій Гнатенко.

IMG_3920.JPG

IMG_3903.JPG