Підготовка навчальних закладів міста до свята «Першого дзвоника»

Свято Першого дзвоника завжди особлива подія як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Після літніх канікул діти повернуться за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань. Подвір’я навчальних закладів знову оживуть, загомонять. Життя тут завирує: зустрінуться друзі, однокласники, й усі будуть ділитися враженнями, спогадами та будувати плани на майбутнє. Зустріч зі школярами після літніх канікул – завжди хвилююча та радісна подія, до якої ретельно готуються всі без винятків. Про те як йде підготовка освітніх закладів міста до нового навчального року йшла мова під час апаратної наради, що відбулася 19 серпня під керівництвом секретаря міської ради Ірини Бучук.

Так, у цьому році 10 шкіл та 3 філії гостинно відкриють двері та розпочнуть новий навчальний рік святом «Першого дзвоника». Святкові урочистості у закладах освіти Дружківки відбудуться 2 вересня. Традиційно на шкільних подвір’ях проходитимуть святкові лінійки, із запрошенням представників міської ради, депутатів, почесних громадян міста, громадськості та засобів масової інформації. Як зазначила начальник відділу освіти міста Світлана Лазебник, наразі ініціативні групи працюють над розробкою сценаріїв до свят, а у деяких закладах вже розпочались репетиції святкових номерів. За сценаріями заплановано вручення похвальних листів відмінникам, привітання першокласників, напутні слова випускникам та подяка батьків.

Аби наші діти здобували знання в комфортних умовах, протягом усього літа у навчальних закладах міста проходили ремонтні роботи. На їх виконання з міського бюджету було виділено 4 961 тис.грн. Особлива увага у новому навчальному році приділялася першокласникам, які будуть навчатись за новим стандартом освіти «Нова українська школа». Для них з міського бюджету виділено 1201,256 тис. грн. Придбані шкільні меблі, дидактичні матеріали, а також комп’ютерне та мультимедійне обладнання.

Сподіваємося перший дзвоник задасть тон усьому періоду навчання, буде дійсно цікавим, захопливим, змістовним та багатим на добрі емоції.