Дружківка бере участь у Програмі «U-LEAD з Європою»

20 серпня Дружківка зустрічала представників та експертів програми «U-LEAD з Європою», яка є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України в рамках реформи децентралізації, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні Центрів надання адміністративних послуг. Вже відібрано 150 кандидатів, серед яких Дружківка також стала претендентом на участь. Зараз громади, які пройшли перший конкурсний відбір відвідують представники та експерти Програми. За результатами цих візитів протягом серпня-грудня 2019 року буде складене детальне технічне завдання для створення / модернізації Центру із зобов’язаннями Програми і громади.  І вже після виконання цих завдань, згідно вимог U-Lead та підписання декларації, кандидати стають учасниками.

У ході візиту гості ознайомилися з роботою Центру надання адмінистративних послуг Дружківки, провели зустріч з керівництвом міської ради, структурних підрозділів та відділів, депутатами, представниками громадськості, а також провели презентацію проекту та обговорили план подальших дій для впровадження проекту в Центрі нашого міста на найближчий час.

 

 

IMG_4099.JPG

IMG_4157.JPG

IMG_4150.JPG

IMG_4125.JPG