У Дружківці урочисто підняли Державний Прапор України

23 серпня Дружківка урочисто відзначила два найголовніших свята країни – День Державного прапора та День Незалежності України. З самого ранку дружківчани зібралися біля адміністративної споруди Дружківської міської ради, приєднавшись до Загальноукраїнської церемонії підняття Державного Прапора України. На мітингу були присутні представники міської влади, депутати, члени громадських організацій та мешканці міста.

Секретар міської ради Ірина Бучук привітала гостей свята, зазначивши, що обов’язкок кожного громадянина нашої країни -   шанувати Український Стяг, адже це символ нашої з вами Свободи та Єдності, символ усіх вагомих досягнень,  що сталися за роки незалежності нашої країни. «Поєднання синього і жовтого кольорів, що символізує чисте небо і хлібний лан, говорить про миролюбність Української держави і має міцне історичне коріння. Сьогодні синьо-жовтий прапор майорить на всіх державних установах, здіймається над усіма посольствами нашої держави, в багатьох країнах світу, під ним ходять у моря-океани українські пароплави. Стрімко злітає це полотнище і в різних спортивних змаганнях, коли на п'єдестал пошани підіймаються українські спортсмени, серед яких багато й наших земляків. Гордо розвівається синьо-жовте знамено, промовляючи всьому світу: «Є у світі Україна!», - наголосила Ірина Бучук. 

Разом із дорослими членами громади Державний Прапор прийшли вшанувати дружківські школярі – майбутнє нашої країни. В руках вони держали маленькі прапорці– яскравий атрибут юного патріота своєї країни. Під чудову патріотичну пісню діти показали присутнім, як підготувались до нового навчального року та продемонстрували колекцію одягу для сучасної української школи, створену дружківським дизайнером Наталією Грачіковою. Доповнив образ наших школярів перукар Денис Давидов. Наприкінці заходу пролунала патріотична пісня і синьо-жовтий стяг прикрасив головну будівлю міста та  яскравим світлом засяяв над Дружківкою,  об’єднавши  людей різного віку і професій,  наповнивши їх почуттям обов’язку захищати свою Батьківщину та сумлінно працювати на  благо України.

4651f5.JPG

IMG_4356.JPG

IMG_4349.JPG

IMG_4344.JPG

IMG_4341.JPG

IMG_4331.JPG

IMG_4314.JPG