Заходи з нагоди святкування Дня незалежності України пройшли у Дружківці

Наближається найбільше свято для кожного з нас - свято, що дарує Віру, Надію та Любов до рідної землі, додає впевненості у перемозі на шляху до мирного життя - це свято Незалежності нашої країни! Воно пахне стиглим українським хлібом, світиться яскравими кольорами синьо-жовтого Прапора і дзвенить щирими українськими піснями.

23 серпня у палаці культури «Етюд» за участю керівництва міста, представників промислових підприємств, громадських організацій, учасники бойових дій на Донбасі, а також мешканців та гостей Дружківки відбувся урочистий захід з нагоди святкування 28-ої річниці незалежності України. У холі Палацу була представлена виставка мальовничих українських пейзажів, авторами якої є наші земляки - місцеві майстри пензля.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом секретар міської ради Ірина Бучук зазначила, що День незалежності - найголовніше свято нашої країни, бо є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. «День Незалежності – свято дороге серцю кожного українця. З нагоди свята бажаю усім дружківчанам не лише нашого міста, області, а й усієї України єднання! Бажаю віри у свій народ, у свою країну, а найголовніше – бути патріотом своєї Вітчизни», - наголосила Ірина Бучук.

Традиційно приємним моментом урочистостей стала церемонія нагородження почесними грамотами та подяками Дружківської міської ради. Гості свята почули безліч прекрасних мелодій та поезій, присвячених рідній Батьківщині, подякували сучасним українським воїнам за героїзм та щиру любов до своєї землі, побачили маленьких дружківчан, які присвячують свою творчість власній країні. Хвилиною мовчання вшанували загиблих українських героїв.

Заклади культури також підготували для дружківчан різноманітні заходи. Протягом тижня у бібліотеках міста до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України проводилися години державності, майстер-класи, патріотичні години та виставки-презентації, а у молодіжному центрі «ЛесяХаб» з відбувся цікавий квест. А 25 серпня о 9.00 у Молодому парку (р-н підвісного мосту) відбудуться обласні змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню незалежності України. У змаганнях візьмуть участь команди з міст Краматорськ, Бахмут, Слов’янськ, Лиман  Авдіївка та Дружківки. Запрошуємо разом із своїми родинами підтримати наших дружківських спортсменів.

   Дружківська міська рада, її виконавчий комітет вітає всіх дружківчан та гостей міста з 28 річницею Незалежності України. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а спільна плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З Днем незалежності, любі земляки! З Днем народження нашої  країни!

IMG-a06ed6e7a335b99546b8f5613fd9074a-V.jpg

IMG-869abf00a429bc02618615ca0e1a773d-V.jpg