Дружківці -  238

        7 вересня Дружківка святкувала іменини. Цього року святкова програма була досить різноманітною. Для мешканців організовані різні розважальні заходи: чемпіонати з паркового волейболу та дворового футболу, відкритий кубок міста з водного туризму. А площа Соборна вже  зранку рясніла атракціонами, яскравими фотозонами та аніматорами. Захоплення і у малечі, і у дорослих викликав фестиваль повітряних кульок, різноманіття солодощів та ігрових зон.  Офіційна частина святкового заходу розпочалася «Венським вальсом»  від танцювального центру «Грація».

З щирими привітаннями до дружківчан звернувся народний депутат України Валерій Гнатенко та  українська політична діячка Наталія Королевська, побажавши місту мирного неба, добробуту й стабільності. Секретар міської ради Ірина Бучук, звертаючись до містян подякувала кожному за добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій, покращення добробуту громади. «Переконана, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків Дружківки є ваша самовіддана праця та велика любов до рідного міста. За рік, що минув ми довели, що ми громада – сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси. Вірю – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу наших земляків, працюючи на перспективу розвитку Дружківки. Нехай завжди нас об’єднують любов і небайдужість, адже спільними зусиллями  кожного дня й кожного року ми творимо нову Дружківку заради майбутнього дітей та онуків», - зазначила секретар міської ради. Разом з шановними гостями вручила нагороди та подарунки  працівникам соціальної, культурної  та освітньої галузей, підприємцям, спортсменам та робітникам  міських підприємств. Особливо приємним моментом стало вручення сертифікатів на встановлення дитячого майданчика переможцям  конкурсу «Кращий двір» (1 місце – вул.Космонавтів, 53; 2 – вул.Космонавтів, 33 та 3 місце – вул.Індустріальна, 8) та вручення ключів від власного житла незахищеним категоріям населення.  Саме у день міста житло отримали 4 молодих дружківчан. Наступними під оплески глядачів на сцену піднялися молоді титуловані спортсмени Дружківки – світові рекордсмени, чемпіони Світу з пауерліфтінгу. Святкову програму продовжили  творчі колективи міста  та гість з Харкова Олександр Кварта.  А під завершення вечірнє небо Дружківки запалало кольоровими вогнями святкового фейєрверку та дискотекою з кавергрупою «Каспроджект».

IMG_4928.JPGIMG_4924.JPGIMG_4910.JPGIMG_4900.JPGIMG_5120.JPGIMG_5087.JPGIMG_5077.JPGIMG_4993.JPGIMG_4932.JPGIMG_4930.JPG