Конкурс «Підприємець року Донецької області»

     У Донецькому краї стало доброю традицією відзначати свято - День підприємця, який проходить в першу неділю вересня. В цей день вітають кращих підприємців нашого краю - переможців і лауреатів конкурсу «Підприємець року Донецької області».

     6 вересня у Краматорську відбулось нагородження переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019". Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області. Від міста Дружківка участь в Урочистій церемонії нагородження фіналістів Одинадцятого регіонального  конкурсу «Підприємець року Донецької області  - 2019» взяла участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталя Слесаренко. 

     Для участі у конкурсі в цьому році від представників бізнесу було надано 70 заяв з 15 міст і 6 районів Донецької області, однак тільки 30 кращих представників малого та середнього бізнесу стали фіналістами конкурсу. Від Дружківки взяли участь  та отримали призові місця: у  номінації «Підприємець року в галузі промисловості» - Мазурін Василь Васильович, директор ТОВ «КОНТАКТ»; у  номінації «Підприємець року  в галузі послуг» - Грень Марія Анатоліївна, директор ТОВ «АГРОДОРСТРОЙ-5»; директор ТОВ «АВТО-БУМ ЛТД» Писаренко Дмитро Вікторович став лауреатом конкурсу в номінації «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі».

     Дружківська міська рада, її виконавчий комітет щиро вітають з заслуженими перемогами та бажають  подальшого розвитку та успіхів!