Про приведення до належного стану об’єктів громадського та торгівельного призначення, фасадів будівель на вул. Космонавтів, вул. Енгельса.

   Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Варто зауважити, що стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, селища чи міста — це в першу чергу оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Під час апаратної наради про приведення до належного стану об’єктів громадського та торгівельного призначення, фасадів будівель на вулицях Космонавтів та Енгельса розповів начальник управління житлового та комунального господарства Віктор Гейченко.

    З метою наведення порядку та забезпечення належної організації виконання робіт з благоустрою міста Управлянням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради сумісно з комунальними підприємствами «Комсервіс» та «Муніципальна варта» було проведено обстеження об’єктів громадського та торгівельного призначення, які розташовані на центральних вулицях міста. За результатами обстеження власникам 20 об’єктів по вулицях Космонавтів, Енгельса, Матросова, Ярослава Мудрого були видані приписи на усунення виявлених порушень – ремонт сходинок, відновлення цоколю, встановлення урни для сміття. Варто відмітити, що більшість власників об’єктів розуміють свою відповідальність та виконують приписи. Так станом на  11.09.2019 відновлено тротуарну плитку вул. Космонавтів, 54 («Дружище»), вул. Космонавтів, 32 («Акватехніка») та відновлено плитку на сходах - вул. Космонавтів, 53 («Одяг»), вул. Космонавтів, 25 («Імперія»), вул. Космонавтів, 30 («Твій стиль»),  вул. Матросова, 7  (магазин «Евген»),вул. Енгельса, 77 (магазин «Пасаж»), вул. Енгельса, 77 (магазин «Глобус»),; Космонавтів, 25 (магазин «Кредо»), Космонавтів, 44 магазин «ТЯВ»), вул. Космонавтів, 53 (магазин «Дипломат»), вул. Космонавтів, 9 (магазин «Візит»), вул. Космонавтів, 6 (магазин «Марафет»), вул. Космонавтів, 53 (салон краси «Бігуді»);    проведений ремонт ганку  - вул. Енгельса, 77 (магазин «Марія»),   вул. Матросова, 7, вул. Ярослава Мудрого, 38; відновлена плитка цоколю вул.Космонавтів, 41; прибране будівельне сміття - вул. Новгородська, 22, вул. Космонавтів, 58.

  Магазину «Апетит»  за адресою: вул. Машинобудівників, 60 видано припис на відновлення лавочки. З представниками ще 20 об’єктів торгівлі проведено бесіди щодо необхідності встановлення урн для сміття.

   Сумісними зусиллями ми зможемо зробити Дружківку комфортною та безпечною для мешканців.

 Рисунок2.jpg Рисунок1.jpg

Рисунок5.jpg 

Рисунок4.jpg

Рисунок3.jpg