Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Дня фізичної культури і спорту

     Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

     Дружківка завжди славилась своїми спортивними талантами, бо фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста  серед пріоритетних завдань міської ради.

     Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята та побажання міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті – перемог у всіх справах!

     Нехай Ваші досягнення і далі примножують славу і авторитет нашого міста та України!

 

 

 

 

Секретар міської  ради                                                                                                                                        І.О. БУЧУК