Почесна місія - опікуватися проблемами людей

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. З цієї нагоди сьогодні, напередодні свята, секретар міської ради Ірина Бучук відвідала  колективи та привітала з професійним святом.

Система соціального захисту населення Дружківки представлена дев’ятьма  установами: управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, центр обліку бездомних громадян та будинку нічного перебування;  Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (в тому числі дитяче відділення);  Дружківський дитячий будинок-інтернат, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, міський  центр зайнятості, управління  пенсійного фонду України, міське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування в Донецькій області. Також у місті  здійснюють діяльність 3 обласні центри: соціальний центр матері та дитини, соціальний гуртожиток для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та центр соціально психологічної допомоги. Це дозволяє повністю забезпечити соціальні потреби понад 70 тисяч населення міста, а також майже 11 тисячам внутрішньо переміщених осіб.

Спілкуючись з соціальними працівниками Ірина Бучук відзначила високий професійний рівень кожного з колективів: «Дякую, що ви наполегливо працюєте над собою, робите себе кращими, а мешканці Дружківки задоволені вашою роботою. Тисячі дружківчан  відчувають  турботу, доброзичливість і увагу, тому що ви щодня допомагаєте людям впоратися з нелегкими життєвими обставинами. Щиро бажаю  міцного здоров'я, достатку і домашнього затишку, оптимізму і творчого зростання. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і далі служать людям і допомагають долати життєві труднощі, надаючи їм віри і впевненості в завтрашньому дні». За високий професіоналізм і вагомий внесок у соціальну сферу міста та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери в кожному колективі секретар міської ради відзначила спеціалістів почесними грамотами та приємними подарунками.

   Дружківська міська рада, її виконавчий комітет приєднується до вітань та бажають   успіхів і натхнення у такій відповідальній та благородній справі.

IMG_5782.jpg

IMG_5887.jpg

IMG_5881.jpg

IMG_5871.jpg

IMG_5864.jpg

IMG_5856.jpg

IMG_5823.jpg

IMG_5807.jpg

IMG_5793.jpg