Звернення секретаря міської ради Бучук І.О. з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щиро вітаю  із професійним святом! У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Багата талантами українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності, правди й краси. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у дружківській громаді, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячна за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури. Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі життєві плани, надії та мрії, а кожен день  буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

 

   Секретар міської ради                                                                                        І.О. БУЧУК