Ще два нових спортмайданчика з’явились у Дружківці

У Дружківці з’явився ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям. Його збудували на території Дружківської гімназії «Інтелект». Розпочали реалізацію проекту, вартість якого склала 1 288 077 грн, у грудні 2018 року.

Сьогодні, 8 листопада 2019 року, відбулося відкриття нової спортивної споруди. На урочисту подію завітало керівництво міста на чолі із секретарем міської ради Іриною Бучук та народний депутат Верховної Ради України Валерій Гнатенко, який вже не раз наголошував, що такі спортивні споруди повинні бути у кожній школі громади. Як бачимо, у цьому напрямку зроблений ще один крок.

«Створення умов для занять спортом дає можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер школярі та молодь міста у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом, тим самим зміцнюючи своє здоров’я та вдосконалюючи спортивну майстерність!», - наголосив народний депутат Валерій Гнатенко.

Також відкриття оновленого спортмайданчика відбулося сьогодні в загальноосвітній школі №7, де у листопаді 2005 року свого часу був відкритий спортивний міні – майданчик, який включав у себе комбіноване поле для ігор в баскетбол та футбол. Це було перше поле зі штучним покриттям в місті, й одне з небагатьох в області. За час існування поле перетворилось на справжній осередок спорту та здоров’я. У 2018 році в зв’язку з тим, що штучне покриття та огорожа зносились, було прийнято рішення про капітальний ремонт цього об’єкту. На проектно – кошторисну документацію кошти були виділені з місцевого бюджету, частина коштів - із обласного бюджету. Вартість проекту склала 698,161 тис.грн.

З теплими вітаннями до дітей та учителів школи звернулася  секретар міської ради Ірина Бучук, побажавши присутнім невичерпної енергії, а також висловивши впевненість, що з таким підростаючим поколінням у нашої держави буде світле майбутнє. «Сподіваються, що оновлений майданчик  надихне учнів на гарну гру і на народження нових спортивних талантів», - наголосила секретар міської ради.

IMG_6045.JPG


IMG_6037.JPG

IMG_6034.JPG

IMG_6029.JPG

IMG_6022.JPG

IMG_6103.JPG

IMG_6071.JPG

IMG_6069.JPG

IMG_6060.JPG