«Рідній дюжині» - 20 РОКІВ!

Не кожна школа в області має свою газету. Загальноосвітня школа  №12 міста Дружківки у цьому відношенні - щасливий виняток. У листопаді 2019 року «Рідна дюжина» відзначає свій ювілей.

Рівно 20 років тому, в 1999 році, при підтримці директора школи Анатолія Степановича Чуприни, вийшов перший номер шкільної газети.

З нагоди святкової дати під час засідання сесії міської ради 8 листопада 2019 року секретар міської ради Ірина Бучук привітали редактора газети Віктора Білька, якому вдавалося  об'єднати молодь, захопити і розкрити її здібності, стати їх помічником у навчанні й житті, підняти імідж школи.  Двадцять років спільної творчості дорослих і дітей - це 128 номерів та понад півтори тисячі статей, в яких основні події шкільного життя відображені цікаво, легко, весело й інформативно. Газета, з невеликого чотирьохсторінкового видання, яким був перший номер, перетворилася у регулярну щомісячну газету з постійними рубриками та матеріалами, яку з нетерпінням чекають учні школи. Понад вісімдесят школярів створювали «Рідну дюжину», брали активну участь у багатьох конкурсах і фестивалях та мають блискучи перемоги. Деякі з них пов'язали свою долю з журналістикою.

Сьогодні «Рідна дюжина» - переможець обласного фестивалю шкільних газет «юнкорівських майовок» (2013, 2015 року, 2016 рр.), лауреат обласного конкурсу «Кращий у сфері журналістики» (2012, 2013 рр.), призер Відкритого фестивалю дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!» (2015, 2016, 2018 рр.) і переможець у номінації «Друковані ЗМІ» у 2017 році.   

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет вітає колектив газети з ювілеєм та виражає слова щирої вдячності за талант та самовіддану працю! Нехай літопис шкільного життя «Рідна дюжина» й надалі приносить радість і натхнення! Легкого пера, цікавих творчих знахідок та якомога більше приводів для позитивних новин!

 IMG_6112.JPG