Освіта має бути цікавою та корисною

Кожен з нас має дати собі відповідь на запитання: ви освічені чи просто грамотні? У чому різниця? Грамотність – це вміння читати і писати. Освічена ж людина повинна вміти розмірковувати, щоб використовувати свої знання з максимальною користю. Саме тому, щоб виростити майбутнє освічене покоління у Дружківці розроблений ряд заходів в освітніх закладах.

Яка мережа навчально-виховних закладів, чи задовольняє вона всі потреби населення, режим роботи садочків та шкіл, робота з дітьми, які мають вади розвитку, мова викладання – на ці та  інші актуальні питання доповіла під час засідання сесії міської ради начальник відділу освіти Світлана Лазебник.

Також начальник відділу освіти зазначила, що у 2019 році Дружківка отримала інвестицій на впровадження реформ у сумі  91652,3 тис. грн., у тому числі на підготовку 1-х класів Нової української школи – 924,04 тис. грн. та 277,2 тис. грн. з місцевого бюджету. І  сьогодні всі класи Нової української школи оснащені новими меблями, мультимедійним обладнанням та дидактичними матеріалами. Якісну сучасну доступну освіту може забезпечити спроможна освітня інфраструктура зі сформованою мережею опорних освітніх закладів. На сьогодні 1 функціонуючий опорний заклад з 3 філіями (НВК № 4, 10, 11), в якому навчається понад 1 тис. учнів, які мають всі умови для якісного навчання, доступної освіти. Щоб бажання навчатися та досягати вагомих результатів у школярів не згасало 34 учні загальноосвітніх закладів і 9 вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, які стали переможцями і призерами міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів учнівської творчості у 2019 році  отримали сертифікати на суму 500 грн.