Миттєва послуга у ЦНАП м. Дружківки

У Центрі надання адміністративних послуг Дружківки знову приємні новини. Послуга «Надання інформації з реєстру речових прав на нерухоме майно» стала миттєвою. Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі складає 0,025 розміру мінімальної заробітної плати. Тобто на сьогоднішній день адміністративний збір становить 50.00 грн. Пошук відомостей про зареєстровані речові права здійснюється за одним або декількома з таких ідентифікаторів:

- щодо об’єкта нерухомого майна: реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна; кадастровий номер земельної ділянки; адреса об’єкта нерухомого майна;

- щодо суб’єкта речового права, обтяження - фізичної особи: прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові; номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; номер та за наявності серія документа, що посвідчує таку особу; реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- щодо суб’єкта речового права, обтяження - юридичної особи: повне найменування юридичної особи; ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ.

Інформація з Державного реєстру прав про зареєстровані речові права містить актуальні на дату та час її надання відомості про зареєстровані речові права або деталізовану інформацію що містить відомості про набуття, зміну і припинення речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень у хронологічному порядку.

Для отримання необхідної інформації потрібно подати пакет документів: заяву про надання інформації з Державного реєстру речових прав;  документ, що посвідчує особу: - паспорт громадянина України, посвідку на проживання особи, яка мешкає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його замінює.

У разі вилучення у громадянина України паспорта громадянина України у зв’язку з отриманням дозволу для виїзду за кордон на постійне проживання документом, що посвідчує особу громадянина України, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне проживання за кордоном; документом, що посвідчує особу, яка не досягла 14- річного віку, є свідоцтво про народження; - документом, що посвідчує посадову особу державного органу або органу місцевого самоврядування, є службове посвідчення.

У разі подання заяви уповноваженою на те особою - документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. Обсяг повноважень особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи, перевіряється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань за допомогою порталу електронних сервісів. Документ, що підтверджує сплату адміністративного збору за надання інформації з Державного реєстру прав.

А щоб отримати дану послугу в зручний час, можна записатись на прийом заздалегідь, звернувшись до адміністратора на рецепції ЦНАП за адресою: м. Дружківка, вул. машинобудівників 64, або ззателефонуйте: +38(095)80-70-765, (06267)5-32-67. Адміністратори ЦНАП м. Дружківки обслугують Вас швидко та професійно.

           

Графік роботи ЦНАПу м. Дружківка:

  • Понеділок, вівторок, четвер: з 09.00 до 16.00
  • Середа: з 09.00 до 20.00
  • Пятниця: з 08.30 до 15.30

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні.