Ліфту у центральній лікарні бути?

Потреба оновлення приміщень закладів освіти та охорони здоров’я у Дружківці назріла давно. Міська влада намагається знаходити додаткові фінансові ресурси, щоб поступово відремонтувати всі лікарні, школи та садочки у місті.

У січні 2018 року  була перерізана символічна стрічка на відкритті дитячого інфекційного відділення Дружківської міської лікарні № 2, в якому були створені такі умови для маленьких пацієнтів, щоб вони відчували домашній затишок, навіть знаходячись у лікарні. А 17  січня  2019 відбулося урочисте відкриття оновленої міської клінічної лікарні №1 після проведеного капітального ремонту. Дійшла черга й до Центральної клінічної лікарні. На минулому тижні роботи, що розпочалися у лікарні, оглянув народний депутат Валерій Гнатенко. Представники підрядної організації детально звітували про заплановані роботи та строки їх виконання. У ЦМКЛ  буде частково здійснена термосанація будівлі, замінені вікна, система опалення, відремонтовані палати терапевтичного відділення, коридори і санпропускник. В даний час підрядна організація із Запоріжжя виконує роботи в приміщенні приймального відділення ЦМКЛ. В ході огляду обговорили можливість коригування кошторису на проведення робіт, так як процесі ремонту можливі деякі зміни, пов'язані з конструктивними особливостями будівлі, якому вже близько п'ятдесяти років. Окремо зупинилися на питанні реконструкції лікарняного ліфта, який з самого початку експлуатації будівлі лікарні практично не працював у зв'язку з помилками в проєктуванні. Виконуючий обов'язки начальника УКБ Сергій Кнігін і головний лікар лікарні Вадим Федоренко розповіли народному депутату, що для ліфта, призначеного для перевезення лежачих пацієнтів, планується спроєктувати й побудувати окрему шахту, так як стара абсолютно не відповідає необхідним вимогам.

      Остаточний термін завершення капремонту ЦМКЛ намічений на кінець червня майбутнього року. Загальна вартість капремонту - сім мільйонів гривень.

IMG_5970.JPG

IMG_5966.JPG

IMG_5988.JPG