Інформаційне повідомлення про підготовку проєкту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік

Виконавчий комітет Дружківської міської ради на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розробляє Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю  на 2020 рік.

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (далі – Порядок), органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю (далі – орієнтовний план) з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроєктних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю. Орієнтовний план оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади та в інший прийнятний спосіб. При цьому, відповідно до пункту 5 Порядку консультації з громадськістю організовує і проводить орган виконавчої влади, який є головним розробником проєкту нормативно-правового акта або готує пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя.

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо до 10 грудня 2019 року включно підготувати пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю  на 2020 рік. Під час формулювання пропозицій просимо: вказати найменування інституту громадянського суспільства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, контактні дані (телефон, електронна пошта); зазначити суть та обґрунтування питання, вирішення якого потребує проведення консультацій з громадськістю; зазначити орієнтовний період проведення консультації; надати відповідні матеріали (у разі наявності).

   Пропозиції подавати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або  до відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань м.Дружківка, вул.Соборна, 16, каб.303а.