У Дружківці відбувся заключний міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Сучасне життя вимагає від нас пошуку нових ідей і підходів у розвитку нашого суспільства, і саме освіта повинна зіграти провідну роль у цьому. Час, що наближається, - це епоха інтелектуального працівника, який окрім традиційної освіти володіє вміннями застосовувати свої знання у житті. Школа українська буде успішною, якщо до неї прийде успішний учитель.

Сучасний учитель - це творча особистість, учитель - лідер, учитель – фасилітатор, учитель – модератор. Одним словом – найкращий. Відтак, 22 листопада на базі сучасного освітнього методичного центру SOM – hub відбувся заключний міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», де за звання найкращого у номінації змагались педагоги освітніх закладів Дружківки.

Цей конкурс проводиться в Україні вже 25 років поспіль та об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів. Цьогоріч він проводився у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».  Конкурсні випробування серед учителів початкових класів відбулись у Дружківці. Педагогів інших номінацій на зональному етапі зустрічав Краматорськ.

У день конкурсних випробувань педагоги показали гарну підготовку, професіоналізм та вміння діяти у нестандартних ситуаціях, здобули величезний досвід та познайомилася з творчими колегами рідного та сусідніх міст. Вони давали відкриті уроки, писали практичні роботи, ділились власним досвідом на методичному експромті та захищали проекти, демонструючи творчий підхід до використання сучасних педагогічних технологій, здатність до продукування власних ідей, уміння аналізувати шляхи та способи досягнення високих результатів освітнього процесу, а також оцінювати їх ефективність, мотивувати на навчальну діяльність і самостійну роботу.

У результаті змагань кращою у номінації «Початкова освіта» визначено учительку школи №17 Галину Крису, у номінації «Хімія» переможцем стала учителька школи  №17 Юлія Нехаєнко, які й будуть представляти освітян Дружківки на регіональному етапі конкурсу в м. Краматорськ. Друге місце у номінації «Зарубіжна література» та «Історія» посіли Ліана Батирова- учителька гімназії «Інтелект» та Ганна Колесникова - учитель Олексієво-Дружківського навчально-виховного комплексу школи– дитячого садка  № 14».

«Конкурс «Учитель року» покликаний виявити учителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення. Запорукою успіху в конкурсі є креативність, сумлінне ставлення до роботи, ініціативність та наполегливість, почуття відповідальності, навчання впродовж життя та безмежна любов до дітей. Такі педагоги конструюють траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи в учнів і учениць ціннісні орієнтири, їхнє ставлення до життя і різних його виявів. Сучасний вчитель – це умотивована людина, яка буде працювати над розвитком в учнів компетентностей, а не гнатися за проходженням тем. І тоді, діти зможуть в майбутньому не лише самореалізуватися, брати активну участь у житті суспільства, а й з успіхом функціонувати на ринку праці, який постійно змінюється», - зазначає секретар міської ради Ірина Бучук, яка й сама, до початку роботи у міській раді, очолювала відділ освіти міста. 

Отже, Дружківська міська рада та її виконавчий комітет висловлює велику подяку командам шкіл, членам журі, працівникам методичного кабінету - за гарну організацію і теплий прийом учасників конкурсу, а також членам журі за об’єктивність та неупередженість. Переможцям бажаємо успіхів у другому (регіональному) етапі конкурсу.

 we54f5fg145e.jpg

q89s4d5a4d5sa4d.jpg

87f545.jpg

54f5s6d4f5.jpg

84d8sa4d5ad4.jpg

8q4d85as45das4d.jpg

48d4as5d1a5sd4.jpg

9s5d65.jpg

4ds5f6s56f4.jpg

8d4f5sd18r4g8.jpg

8d4f5f145s4f8.jpg

5sa65ds6a.jpg

5df4s5f4sd564.jpg

dsf5s6f5+6s (1).jpg

5f6sd5f6s5f.jpg