Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю в Україні

Шановні дружківчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю!

 

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з інвалідністю, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки. Адже вони - не просто категорія людей, що мають особливі потреби. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Дякую всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той самий час, таким сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя. Висловлюю найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

 

 

 

      Секретар міської ради                                                                       І.О. БУЧУК