Герої казок ожили на стінах дитячої полікліники Дружківки

У Дружківці перерізана червона стрічка до оновленої дитячої поліклініки. 03 грудня за участі секретаря міської ради Ірини Бучук відбулося урочисте відкриття оновленої амбулаторії №2 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дружківської міської ради.

Проект «Ремонт дитячої поліклініки з художнім розписом» на суму 200 тис.грн. передбачав створення казкових малюнків на стінах приміщення дитячої поліклініки, ремонт коридорів, а також заміну освітлення.

Нагадаємо, що здійснення цього задуму стало можливим завдяки підписаній угоді про соціальне партнерство між Дружківською міською радою та компанією VESCO, в рамках якої  вже третій рік поспіль у Дружківці проводиться конкурс соціальних проектів «Місто своїми руками». У 2019 на втілення ідей громади було виділено 500 тисяч гривень.

Також за кошти Національної служби здоров'я України проведений ремонт кабінетів амбулаторії №2 із заміною комунікацій та придбані нові меблі на загальну суму 80 тис.грн.

«Розмалювати внутрішні стіни дитячої поліклініки художнім розписом, аби стимулювати маленьких відвідувачів та підняти їм настрій, дуже гарна ідея, на мій погляд. Сподіваюся, відтепер перебування у дитячій лікарні юних пацієнтів не буде таким сумним Щоб, як кажуть, і стіни лікували, - зазначила секретар міської ради Ірина Бучук.

IMG_6740.JPG

4fds5918.JPG

IMG_6737.JPG

IMG_6738.JPG

IMG_6733.JPG

IMG_6736.JPG

IMG_6730.JPG

IMG_6729.JPG

IMG_6728.JPG