Звернення секретаря міської ради Ірини Бучук з нагоди свята Нового року

Шановні дружківчани!

Сердечно вітаю з новорічними святами, що здавна є найбільш світлими і урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро. Ці святкові дні сповнені дитячим сміхом, родинним затишком, світлою Вірою, трепетною Надією та осяйною Любов'ю.

Саме у цей час ми підсумовуємо минулий рік і будуємо плани на майбуття. 2019 рік був неоднозначним. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий життєвий і професійний досвід. Були складнощі, але були й перемоги. Своєю наполегливою роботою всі ми робили усе аби наше місто було гарним та затишним як для його мешканців, так і для гостей. Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Сподіваюсь, що 2020 рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками та звершеннями.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди й миру у ваших оселях. Нехай упродовж усього року на вашому шляху надійними супутниками будуть гарний настрій, щире людське слово, а радість і щастя не обминуть вас.

 

 

 

     Секретар міської ради                                                                                          І.О.БУЧУК