Гроші для «Дюймовочки» або як «Наші діти» у Болгарії перемагали

Успішний розвиток та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами, особливо дітей з інвалідністю – пріоритетний напрямок у сфері освіти сьогодні. І дошкільним закладам Дружківки з цього приводу є чим похвалитися.

Так, нещодавно дитячий садочок «Дюймовочка» показав яскравий приклад залучення фінансування для розвитку своїх вихованців. У рамках конкурсу на отримання грантів Посольства Болгарії в Україні, дедлайн, якого відбувся 28 червня 2019 року, перемогу отримав саме проєкт, представлений дружківчанами.

«Наші діти» - таку назву має проєкт-переможець, загальний бюджет якого складає 3 748,28 євро. Він передбачає придбання великої кількості різноманітного сенсорно-дидактичного обладнання. Це й сухі басейни та душі, дидактичні пуфи, модульний стіл-конструктор та стіл для малювання сіллю і піском з підсвіткою, дитячі ігрові дивани, великі геометричні м’які блоки, різноманітні конструктори та дидактичні набори, великі піраміди, куби-шнурівки, м’які іграшки тощо. Все це сприятиме забезпеченню ефективного формування у дітей необхідних компетенцій, навичок самостійної та спільної діяльності, а також активної взаємодії у соціумі. Це допоможе дітям взаємодіяти, досліджувати, здійснювати свідомий вибір та відчувати успіх.

А тепер про офіційну частину нагородження. 20 грудня 2019 року на спеціальній церемонії у Посольстві Республіки Болгарія в Україні була підписана угода про надання безоплатної фінансової допомоги між Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія та відділом освіти Дружківської міської ради. З болгарської сторони угоду підписав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев, з української – завідувач дошкільного навчального закладу ясел-садка «Дюймовочка» Ірина Тимочка, яка навзаєм також передала подарунки болгарській стороні: від дітей та батьків закладу календар «Наші діти» на 2020 рік з визначними датами для обох держав, а також іграшкового янгола - охоронця як символ миру та процвітання.

Дружківська міська рада висловлює вдячність уряду Болгарії за надану допомогу та виражає готовність до активної співпраці у процесі реалізації проєкту «Наші діти».

 

dfs4fs54fdds5 (1).jpg454354423564465.jpg