Дружківські тхеквондисти зібрали арсенал медалей на обласному чемпіонаті

Понад 130 спортсменів із Дружківки, Маріуполя, Мирнограду та Бахмута зібралися 1 та 2 лютого у спортивному залі Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківки, щоб випробувати свої сили у чемпіонаті Донецької області з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та у турнірі Донецької області з тхеквондо (ВТФ) серед дітей «Юний олімпієць».

Привітати юних спортсменів з початком турніру та побажати успіху у досягненні гарних спортивних результатів до Дружківки завітали народний депутат Верховної Ради України Валерій Гнатенко та начальник управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик.

Під час церемонії відкриття змагань Федерацією тхеквондо (ВТФ) Донецької області були нагороджені кращі спортсмени федерації 2019 року, переможці всеукраїнських та європейських змагань: Михайло Павленко, Олександр Полеводов, Дмитро Страшненко, Спартак Арутюнян та Софія Коровченко. За високі спортивні досягнення на всеукраїнських змаганнях спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України» отримали Андрій Смирнов та Фарід Насібов.

За кількістю медалей перше загальнокомандне місце посіла команда Дружківки. Серед юніорів та кадетів переможцями стали Арутюнян Спартак, Метельова Вікторія, Антонь Артем, Кушиль Артем, Аракелов Давід, Семеніхіна Єлизавета, Бібікова Владислава, Маркуш Андрій, Нікішин Ілля, Насібов Фарід, Шелест Анастасія. Серед юнаків та молодших юнаків чемпіонами стали Павленко Михайло, Полеводов Олександр, Коровченко Софія, Шаповалов Гліб, Караулов Олександр, Давиденко Михайло, Корпухов Єгор, Золотовський Владислав, Філіппов Максим, Бурлуцька Кіра, Кислюк Марія, Александрова Лідія. Підготували спортсменів заслужені тренери України Володимир Страшненко та Юрій Бірюков.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет вітає переможців та бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі.

 

d98d5fg6er4g5.jpgw8ef89we4f5f45d.jpgerwer5we6r4we5.jpgret48er4ter8.jpgsdf4sd65f4s5d4.jpgwre98r9e5r9et5r9.jpg