У Дружківці презентували дослідження рівня медійної грамотності  

4 лютого у молодіжному центрі «ЛесяХаб», який давно став центром проведення зустрічей, неформального спілкування та різного роду активностей,  презентували дослідження  рівня медійної грамотності людей поважного віку. Організаторами даного заходу стала громадська організація Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя».

Результати соціологічного дослідження медійної грамотності, що проводилися серед людей поважного віку з 5 міст України – Вінниці, Дружківці, Житомиру, Миколаєва, Рені – показали, що людям даної категорії складно протистояти інформаційному тиску. Їх рівень медійної грамотності потребує підвищення, оскільки їм складно орієнтуватися у щільному медійному просторі і відрізняти достовірну інформацію від фейків.

До участі в дослідженні медійної грамотності Дружківки були залучені 20 осіб, які вказали, що інформацію отримують з різних джерел. Рейтинг довіри до різних джерел інформації виглядає так:

 - інформаційні матеріали у приміщеннях офіційних установ;

- друковані видання;

- інтернет;

-радіо;

-розмови з ровесниками;

- розмови з молодшими родичами.

  Учасники зустрічі  визначили напрямок подальшої співпраці та необхідність поглиблювати знання у даному напрямку для «сеньйорів» та «сеньйоріт». 

 

 100_8615.JPG

84258503_3420712131333029_1318452374578135040_n.jpg