У ЦНАП по паспорт

З серпня минулого року мешканці міста мають можливість отримати паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм не тільки в підрозділі Державної міграційної служби, так і через Центр надання адміністративних послуг м.Дружківка. Проте документи на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон приймаються по всій території країни, не залежно від реєстрації місця проживання.

Як в Україні, так і у Дружківці не спадає попит на паспортні послуги, адже з 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією буде здійснюватися на підставі закордонного паспорта. Це стосуватиметься тільки громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 18 грудня 2019 року за № 1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією».

Таким чином зменшується час проходження прикордонного контролю кожного громадянина. Для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами. Звертаємо Вашу увагу, що при в’їзді громадян України з території РФ на територію України Державна прикордонна служба України здійснюватиме безперешкодний пропуск громадян України і за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження. Рішення Уряду передбачає призупинення дії положень угод з Російською Федерацією, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років

Звертаємося до мешканців Дружківки! Зростання черг у ЦНАПі  обумовлено тим фактом, що крім бажаючих оформити закордонний паспорт є велика кількість тих, хто повинен отримати новий "внутрішній" паспорт у формі картки - наразі це громадяни віком 14-16 років. Вони потребують послуг від того ж самого персоналу на тих же робочих місцях. У зв'язку із підвищеним попитом на закордонні паспорти та обмеженими технічними можливостями оформлення документів, попередній запис на прийом для отримання паспортних послуг здійснюється в ЦНАП м.Дружківка один раз на два тижні у понеділок (24.02.2020) на наступні два тижні (з 02 по 13 березня 2020 року). Запис є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені. Здати документи на виготовлення закордонного паспорту можливо, як в найближче розташованих підрозділах ДМС (м.Краматорськ, м.Костянтинівка, м.Слов’янськ), так і в ЦНАП міст Добропілля та Слов’янськ, Шахівської ОТГ.

Графік роботи ЦНАП у м. Дружківка:

  • Понеділок, вівторок, четвер: з 09.00 до 16.00
  • Середа: з 09.00 до 20.00
  • Пятниця: з 08.30 до 15.30

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні.