Ветерани радять

Наближається сімдесят п’ята річниця з відзначення Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Українські міста активно готуються до цієї значної події, щоб з гідністю відзначити майбутній ювілей.

12 лютого 2020 року відбулося чергове  засідання міської ради ветеранів. Крім основних питань, що завжди хвилюють активні ветеранські організації, були й думки щодо проведення заходів до урочистої дати. Дослухатися до думки старшого покоління, врахувати їх пропозиції запросили начальника відділу культури, сім’ї молоді, спорту і туризму Юлію Пивовар. У формі активного діалогу був обговорений орієнтовний план заходів, висловлені побажання, які обов’язково будуть враховані. Не обійшли увагою й питання соціальної підтримки ветеранів Другої світової війни та членів їх сімей.

Друга світова війна увійшла в історію як одна з наймасштабніших і жорстоких воєн, що торкнулися значної частини населення нашої планети й залишила за собою шлейф смертей, розбитих доль і руїни. Але минув час, світ відновився, підросли нові покоління і лише спогади ветеранів несуть в собі відгомони тих жорстоких і кровопролитних подій минулого. На жаль, з роками все менше і менше залишається учасників бойових дій Другої світової війни і у нас залишилася фактично остання можливість привітати живих ветеранів з такою визначною датою. Тож кожен має можливість долучитися та висловити свою повагу й подяку ветеранам міста.

IMG_8078.JPG

IMG_8072.JPG