Талановиті діти Дружківки підкорюють зірковий Олімп

Щороку Дружківка радо вітає у себе в гостях організаторів та учасників Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва. Цього року яскравий, масштабний захід відбувся 9 лютого 2020 року у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Близько тисячі учасників з різних міст Донецької області і не тільки, серед яких і дружківські вихованці, приїхали позмагатися за призові місця.

Дружківським зірочкам цей конкурс приніс багато перемог. Юні артисти продемонстрували найкращі творчі здібності та отримали велику кількість призових місць. «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Браво»: І місце - Тріо «Браво»; дует Ксенія Іващенко та Катерина Тетерева; дует Арсеній Липовий та Оля Демченко, Ксенія Іващенко; Євангеліна Хижко, ІІІ місце - ансамбль «Браво». «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Візаві»: І місце - дует Дар’я Старцева та Анастасія Синельникова; ІІ та ІІІ місце - середня група; ІІІ місце - молодша група та старша група. «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Карамель»: Гран-Прі - Сергій Жаріков; І місце - Олександра Петухова; дует Анастасія Головльова та Сергій Жаріков; І та ІІ місце - старша група та молодша група; І та ІІІ місце - підготовча група.

Також у Дружківці відбувся Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об′єднаймося ж, брати мої!», який щорічно проходить з метою популяризації життєвого шляху відомих та маловідомих історичних постатей, політичних та громадських діячів рідного краю, які зробили значний особистий внесок у розвиток свого регіону, державного життя, культури, освіти, мистецтва, інших галузей матеріальної та духовної діяльності українського народу. У номінації «Література» переможцем ІІІ (обласного) етапу стала учениця загальноосвітньої школи № 12 Дар′я Пенькова. Вітаємо Дар’ю та бажаємо перемоги у IV  етапі Всеукраїнського конкурсу.

Але це ще не всі перемоги талановитих, юних дружківчан. Наші вихованці підкорюють не тільки міста України, а й інші країни світу. На минулому тижні вихованці «Народного художнього колективу» вокального ансамблю «Червона калина» взяли участь у Міжнародному проекті-фестивалі «Калейдоскоп талантів», який проходив у Польші        м. Свидниця, та посіли призові місця. Мілана Акопова та тріо «Дивина» стали лауреатами ІІ ступеня; Дана Третяк – лауреатом ІІІ ступеня.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет вітає переможців та їх керівників з потужними результатами! 

 

 

1 Візаві.jpg


IMG_20200212_093640.jpg


1 Браво .JPG