УВАГА! ВВЕДЕНИЙ РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

З метою недопущення поширення та розповсюдження на території м.Дружківки гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV 22 березня 2020 під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій членами розглядалися прийнято рішення про введення на території м.Дружківка надзвичайної ситуації з  00 год.01 хв. 23 березня 2020 року (порядок денний протоколу та прийняті рішення додаються).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про організацію заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

1.1.Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької області.

1.2. Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 1. Про організацію транспортного забезпечення в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV
 2. Про організацію забезпечення потреб міста продуктами харчування та товарами першої необхідності в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV

 

3.1 Про тимчасову заборону роботи ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів

3.2 Різне

 

СЛУХАЛИ:

 

 1. Бучук І.О. щодо організації заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV станом на 22.03.2020.

1.1.Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької області.

1.2. Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 1. Бучук І.О., Бузову Г.О., Гейченко В.О. про організацію транспортного забезпечення в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.
 2. Бучук І.О. щодо організації забезпечення потреб міста продуктами харчування та товарами першої необхідності в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV

          За результатами доповідей та з урахуванням обговорення питань, Комісією

ВІРІШЕНО:

 1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Бучук І.О.
 2. Слесаренко Н.Є., Бузовій Г.О., Полякову О.О. спільно з керівниками стратегічно важливих об’єктів (організацій), в межах повноважень забезпечити:
  • Транспортне забезпечення перевезень працівників стратегічно важливих об’єктів (організацій) та їх стале функціонування в цілому.
  • Укладання договорів, згідно з якими автомобільних перевізник надає підприємству, установі чи організації, яка виступає замовником послуг, послуги з перевезення організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом та схемою руху протягом передбаченого договором строку.
 3. Керівникам стратегічно важливих об’єктів (організацій), в межах повноважень забезпечити:
  • Складання списків пасажирів за відповідним підписом керівника установи, підприємства.
  • Обладнання задіяних автобусів трафаретами з написом чорною фарбою на білому фоні «Спеціальні перевезення» та офіційним найменуванням (повним або скороченим) підприємства, установи (замовника послуг).
  • Щоденний температурний скринінг персоналу, забезпечення його індивідуальними засобами захисту та проведення заходів з регулярної дезінфекції приміщень.
 4. З 00 год. 01 хв. 23 березня 2020 року тимчасово заборонити роботу ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів. Контроль за виконанням покласти на Полякова О.О., Єфремова В.Б. та Шнейдера М.Ю.
 5. Дозволити здійснення діяльності СТО та магазинів виключно у випадку роботи з обслуговування спецтехніки та ліквідації аварій за рішенням Комісії.
 6. Десновій О.Л. повторно провести роз’яснення в трудових колективах медичних закладів організації заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV, звернути особливу увагу на недопущення паніки, неадекватних дій та розповсюдження інформації з неофіційних джерел.
 7. Мамацевій забезпечити:
  • Роз’яснювальну роботу з населенням, а саме інформувати про необхідність обмеження соціальних контактів серед населення та перебування вдома, необхідності використання засобів індивідуального захисту при користуванні міським транспортом та відвідуванням магазинів, аптек, поштових відділень та банків.
  • Висвітлення протокольних рішень у засобах ЗМІ та соцмережах.

 IMG_8485 (1).jpg

 quaffq.JPG

qdrfr44.JPG