Продовжується санітарна обробка доріг, техніки та під’їздів

З 4 квітня 2020 року в Дружківці розпочато санітарну обробку вулиць та автомобiльних дорiг комунальної властi iз залученням відповідної спецiалiзованої технiки з метою запобігання поширенню гострої респiраторної хвороби CovID-19

. Для обробки доріг залучена поливомийна машина комунального підприємства «Спектр». В першу чергу роботи проводяться на автодорогах з інтенсивним рухом транспорту. Протягом  19 травня  проведена санітарна обробка автодоріг по вулицям Соборна, Космонавтів, Енгельса, Дружби, Машинобудівників, П. Комуни тощо, що склало загальну протяжність 30 км. Відповідно до рекомендацій державної комісії з питань ТЕБ та НС санітарна обробка проводиться водою без додавання миючих або інших хімічних засобів.

Також проводиться дезінфекція транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів. Це здійснють спеціалісти комунального підприємства «Дружківка Автоелектротранс». Щоранку перед виїздом на рейс салон автобусу підлягає дезінфекції. Так 19 травня було продезінфіковано 9 автобусів та 22 машини, дезінфекція проводиться засобом "Саніліт СТ».

Дезінфекуються у Дружківці також під’їзди житлових будинків (обробка сходових прольотів, перил, ліфтів та кнопок ліфтів), так протягом дня продезінфіковано 24 під’їзди, загальною площею 11,5 тис.кв.м, з яких 20 під’їздів 5- поверхових будинків та 4 під’їзди 9-поверхових житлових будинків. Використано 1000 л готового розчину дезінфікуючого засобу "Саніліт СТ».