Дружківська міська рада - у вишитих сукнях та сорочках

В третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Дружківчани у цей день традиційно одягають речі з елементами вишивки. Людей у такому одязі можна побачити на вулиці, в магазинах, на прогулянці тощо.

Свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічного вишитого одягу вшанували й у Дружківській міській раді. Цього дня багато хто прийшов на роботу у національному. Зазирнувши до кабінетів працівників мерії, ми вирішили подивитися хто і в які вишиванки вбрався.

На жінках вишиті сукні, спідниці та блузки: на рукавах розпускаються вишивані квіти, чудові візерунки, на багатьох тематична біжутерія.  Чоловіки одягнені скромніше. Секретар міської ради Володимир Григоренко у світлій вишиванці з червоним орнаментом.

Українцям у період карантинних обмежень особливо потрібні позитивні емоції, натхнення та налаштування на добрі думки. У День вишиванки люди завжди у гарному настрої, усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Важливо й те, що за допомогою вишиванки у цей день кожна людина демонструє свою культурну освіченість, духовну свідомість, а також національну і громадянську позицію.

8SD48SD4FS5D4FS5D4F8E.jpg

4dfsdf489sd4.jpg

fd4s894sdf.jpg

ds98fgsd7f84sf.jpg

s5d4gf98d4gf8d9g4.jpg

8484gf8.jpg