Ремонт та нове обладнання: у Дружківці зі староі ідальні зроблять сучасне приміщення

Шкільні канікули - не причина розслаблятися. Доки діти відпочивають, у загальноосвітній школі №7 кипить робота. Приємним подарунком до нового навчального року для школярів стане нова їдальня. Змінам у навчальному закладі радіють, адже кожного року у харчоблоці проходив тільки косметичний ремонт, а ось коштів для того, щоб замінити обладнання не вистачало.

27 липня з робочим візитом до навчального закладу завітав секретар міської ради Володимир Григоренко. Він поспілкувався з директором школи та на власні очі побачив, як шкільна їдальня готується до змін. Стару техніку вже вивезли, а нова сучасна техніка вже готується до новосілля. Загалом на обладнання витрачено 651,5 тис.грн, з яких 444,5 тис грн - державна субвенція та 207 тис.грн. - кошти місцевого бюджету. на ремонт харчоблоку з міського бюджету додатково планують виділити ще майже 170 тис.грн. З 1 вересня 2020 року кухарі загальноосвітньої школи №12 також будуть готувати дітям смачні обіди на новенькому, сучасному обладнанні, фінансування закупівлі якого відбувалося наступним чином: 359 тис.грн. - кошти освітньої субвенції, які надійшли від держави та 154 тис.грн. - співфінансування від міської ради.

«Ми сподіваємося, що поступово вдасться оновити техніку їдалень в усіх школах. Адже на сьогодні обладнання харчоблоків міських шкіл досить застаріле. Здебільшого воно встановлювалось ще тоді, коли створювалась або будувалась школа, до того ж воно є достатньо енерговитратним», - зазначив Володимир Григоренко. Також він висловив сподівання, що в учнів суттєво покращиться апетит, адже у шкільних кухарів з’явиться можливість урізноманітнити їх раціон харчування.

IMG_0712.JPG

798454545.jpg

8546516512.jpg

84651564987984.jpg

IMG_0718.JPG