Візьми участь у проєкті «Обпалені Другою світовою…Архів пам’яті»

Друга світова….. Жахливі події той війни не оминули жодної родин. Історії військових років, спогади, старі фотокартки та медалі – це безцінні свідоцтва подвигу нашого народу, наших земляків. Друга світова….Вона смерчем пройшлася Україною та навічно замерла у символі Великої Вітчизняної війни, в образі битв, окупації, концтаборів, полону, пожеж та шибениць, підпільних організацій, братських могил, нужденного тилу та примусових робіт, розрухи та голоду.

    Лише 9…Лише 9 живих свідків тої страшної війни  на сьогодні залишилося у Дружківці. Але пам’ятати ми маємо про кожного. хто пішов у вічність. Всі вони любили свою державу, любили Україну, любили рідне місто. Кожен з них захищав і гинув, власне, за Україну. Гинув по-своєму, перемагав по-своєму, однак найголовніше – ця любов була справжня, віддана і глибока.

    Щоб увічнити подвиг наших земляків архівний відділ виконавчого комітету Дружківської міської ради запускає проєкт «Обпалені війною… Архів пам’яті». Для участі у проєкті необхідно до 1 квітня 2021 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. фото героя, фото нагородних листів, орденських книжок, військових білетів, листів з фронту, спогади, опис бойового шляху тощо.  Спробуємо разом зібрати  максимум матеріалів для формування онлайн збірника  про наших земляків-дружківчан, що вибороли Перемогу у Другій світовій війні.

Консультації можна отримати зателефонувавши 4-30-56, 0501813431 Світлана Іщенко, начальник архівного відділу виконавчого комітету Дружківської міської ради.