Тільки разом ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує!

1 вересня у Дружківці стартувала Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста» під гаслом «Червоний Хрест & ГРОМАДА – разом ми зможемо більше». Мета акції єдина - знайти спільні шляхи подолання проблем, що виникають у громади.

Впродовж століття Товариство Червоного Хреста України бере на себе благородну місію: надання соціально – побутової, медичної та іншої допомоги самотнім малозабезпеченим людям похилого віку, людям з інвалідністю усіх категорій, багатодітним сім’ям, дітям вулиці, внутрішньо переміщеним особам та іншим незахищеним верствам населення, які потребують допомоги. Тож щоб не залишати літніх людей, інвалідів та інших вразливих категорій населення на одинці з їхніми проблемами Дружківська міська організація Товариства Червоного Хреста України спільно з громадою шукає дієві рішення.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет звертається до усіх небайдужих дружківчан з проханням підтримати діяльність організації Товариства Червоного Хреста України та взяти участь у зборі продуктів (цукор, рис, гречка, картопля, морква, цибуля тощо), гігієнічних засобів, памперсів (дорослі, дитячі), благодійних пожертв задля допомоги вразливим категоріям, що проживають на території Дружкiвки. Зібранні кошти, продукти, засоби гігієни будуть направлені на допомогу дітям з інвалідністю, одиноким батькам, багатодітним сім’ям та всім, хто опинився у скрутному становищі.

Приєднатися до Дружківської міської організації Товариства Червоного Хреста України, чи зробити свій внесок для підтримки знедолених можна за адресою: 84205, Україна, м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 34а; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; тел. +38 (099) 733-45-54

 

Разом ми зможемо зробити більше!

Приєднуйтеся до руху Червоного Хреста!

image.jpg