У Дружківці облаштовують зупинки громадського транспорту. Старі конструкції замінюють на сучасні

«Комфортне та безпечне перебування пасажирів під час очікування автобусів, а також підтримка у належному стані всіх зупиночних пунктів авто- і електротранспорту Дружківки є одним з пріоритетних питань, які необхідно вирішувати», - наголосив під час наради з керівниками комунальних підприємств міста секретар міської ради Володимир Григоренко.

На сьогодні у Дружківці значно збільшилася кількість комфортних місць для очікування громадського транспорту. Протягом серпня-вересня у місті встановили 6 нових зупиночних павільйонів: зупинка «вул. Педагогічна» (мікрорайон Донський), зупинка «Підвісний міст» (мікрорайон  Гірник), зупинка «вул. Перемоги» мікрорайон Молоково), зупинка «На замовлення» по вул. Машинобудівників,  зупинка «Міськгаз» по вул. Новосадова та зупинка «СТО Фортуна» по вул. Козацькій.

Містянам нові зупинки до вподоби. Люди кажуть: зручно та комфортно. Гарно, що зупинки з’явилися й у віддалених районах Дружківки, а також там, де взагалі були відсутні. Щодо демонтованої  зупиночної конструкції в районі Молоково,  то зі слів спеціалістів управління житлового та комунального господарства металева конструкція була передана на зберігання комунальному підприємству «Дружківка Автоелектротранс» й у подальшому буде використана для виготовлення ще двох зупиночних пунктів.

Загалом на виготовлення та встановлення нових сучасних зупиночних павільйонів використано 180 тис. грн. Усі роботи проводилися за результатами торгів з використання системи Prozorro. Питання відсутності якісного покриття на нових зупиночних павільйонах пообіцяли вирішити комунальники й вже до кінця року власними силами привести всі зупинки у належний стан.

pict1.jpg

pict2.jpg

pict3.jpg