Звернення секретаря міської ради Володимира Григоренка з нагоди Дня міста

Дорогі дружківчани!
Вітаю всіх з чудовим святом - Днем міста!

У житті міста, як і в житті кожної людини, день народження має особливе значення. Це привід підвести підсумок, закрити одну та відкрити нову сторінку в історії, яка обов'язково повинна бути яскравіше, цікавіше та більш гідною, ніж попередня.

Сьогодні Дружківка - це красиве, сучасне місто з багаторічною історією, неповторними традиціями і пейзажами, де проживають доброзичливі і працьовиті люди. Вчителі, лікарі, підприємці, працівники культури, спортсмени, пенсіонери та ініціативна, енергійна й талановита молодь - всі ми одна команда.

Спільними зусиллями ми розвиваємо економіку, ремонтуємо дороги, дитячі садки і школи. Спільно ми вирішуємо проблемні питання, і єдиною командою будемо рухатися далі. І кожен з нас своєю працею, своїм ставленням до рідного міста, словами та вчинками визначає, яким воно буде сьогодні та яким залишиться дітям й онукам у майбутньому!

Я бажаю рідному місту економічного зростання і розвитку, а всім його мешканцям - благополуччя, стабільності, міцного здоров'я і щасливого життя. Нехай Дружківка завжди залишається доброзичливою для гостей і комфортною для людей, які тут живуть. Зі святом всіх нас!

  

Секретар міської ради                                                                                                                            В.Б.ГРИГОРЕНКО