Відбулася зустріч заступника міського голови Ганни Бузової з представниками засобів масової інформації

17 вересня 2020 року відбулася чергова зустріч заступника міського голови Ганни Бузової з представниками міських засобів масової інформації. Ранок сьогоднішнього дня показав за вікном температуру повітря лише +7, а це означає, що осінь вступає у свої повноправні права.

Тож мова під час прес-конференції йшла про підготовку Дружківки до осіньо-зимового періоду. Не дивлячись на те, що вчора на пленарному засіданні міської ради дане питання вже обговорювалося, у журналістів знайшлися питання до заступника міського голови.

Отже, чи готово місто до холодів, дощів та ожеледі? На це питання Ганна Бузова запевнила, що житловий фонд міста та теплогенеруючі потужності до зимових перепитій повністю готові. Виконання плану заходів, розроблених комунальними підприємствами з метою своєчасної та якісної підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста до роботи в осiнньо-зимовий перiод на сьогодні дорівнює майже 100 %.

Зовсім скоро листопад… Назва каже сама за себе. Кожного року постає питання щодо прибирання та вивозу опалого листя. Традиційно восени люди його згрібають та спалюють, не замислюючись над тим, якої шкоди це завдає здоров'ю та довкіллю. Ганна Бузова нагадала мешканцям міста, що законодавство України забороняє це робити та зазначила, що місто не залишить дружківчан з цією проблемою наодинці. Роботи у цьому напрямку виконуватимуть комунальні підприємства, які й вивозитимуть листя з території Дружківки. Щодо питання покосу трави та видалення амброзії, з приводу якого у соціальних мережах було досить багато нарікань з боку мешканців, заступник міського голови розповіла як саме відбувається цей процес у нашому місті. Так, покіс трави  здійснюють комунальні підприємства «Спектр», «Комсервіс» та «Дружківка автоелектротранс». Останнє підприємство веде покіс трави вздовж трамвайного полотна та зупиночних павільйонів, «Комсерівс» здійснює покіс прибудинкових територій  багатоквартирних житлових будинків (на сьогодні всі роботи у даному напрямку завершені) та основний найзначніший обсяг робіт лягає на комунальне підприємство «Спектр». Протягом літнього періоду вже чотири рази викошувалися центральні вулиці та сквери міста,  проводився покіс трави у Молодому парку й Парку культури та відпочинку, а також на кладовищах Дружківки.

Зараз мешканці Дружківки уважно спостерігають за роботою будівельних бригад на площі Соборній. На питання щодо строків  завершення робіт, Ганна Бузова прокоментувала так: «Робота триває. Питання постійно знаходиться у центрі уваги міської влади. Наразі підрядною організацією завершується укладання тротуарної плитки й вже до кінця року будуть завершені роботи, необхідні для функціонування фонтану. Сподіваємося, що мешканці міста вже до кінця року нарешті побачать повністю відремонтовану площу».

Питання, яке також хвилює багатьох дружківчан - накриття люків. З цього приводу Ганна Бузова зазначила, що коштом міського бюджету для КП «Компанія «Вода Донбасу» було придбано 166 люків на суму 100 тис.грн. На зелених зонах та по вулицях міста 50 люків. Окремо поговорили про вартість проїзду у громадському транспорті, вуличне освітлення та хід ремонтних робіт у міському парку культури та відпочинку. Цікавило журналістів й питання проведення у місті робіт з дезінфекції під’їздів багатоповерхових будинків, громадського транспорту та дитячих майданчиків. Торкнулася розмова й питання встановлення нових сучасних зупиночних павільйонів, яких у місті останнім часом з’явилося вже шість і робота у цьому напрямку триває. Серед іншого говорили й про ремонт доріг, тротуарів та встановлення дорожніх знаків. Прозвучали критичні зауваження, щодо приведення у належний стан ділянок доріг, на яких комунальні служби здійснювали ремонтні роботи. Ганна Бузова зазначила, що до кінця поточного року такі ділянки будуть заасфальтовані та повністю приведені у належний стан.

Наприкінці заступник міського голови подякувала всім за співпрацю, небайдужість до проблем міста та запевнила, що спільними зусиллями  обов’язково вдасться розв’язати всі проблеми й болючі питання. Після чого запросила дружківчан приєднатися до участі в екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів», під час якої кожен охочий матиме можливість зробити свій вклад у всесвітню компанію підтримки очистки берегів та пляжів. Захід відбудеться 20 вересня о 9.00. Місто зустрічі вул. П. Комуни (біля центрального входу до Молодого парку).