Замість відпрацьованих покришок розвиваючі панелі

На ігрових майданчиках дошкільних закладів Дружківки замість конструкцій з відпрацьованих автомобільних покришок встановлюють розвиваючі ігрові панелі. Дану ініціативу підтримала міська рада, яка  співфінансувала проєкт.

Секретар міської ради Володимир Григоренко та заступник міського голови Наталя Слесаренко  відвідали дитячий садочок «Дельфін», де за участю ГО «Твій формат» та організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу вже  реалізований  проєкт, який передбачає встановлення розвиваючих панелей.

Чому виникла ідея проєкту?  Наявні конструкції на ігрових майданчиках садочків відповідали більше смакам хлопчиків, ніж дівчаток (імітація транспортних засобів, смуги перешкод тощо). Тож, щоб забезпечити та мати змогу активно включатися в ігри на свіжому повітрі і хлопчика, і дівчаткам і виникла дана ідея проєкту. Крім того, нові ігрові панелі сприятимуть реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я та профілактики захворювань. Адже даний проєкт має соціальну спрямованість щодо створення належних безпечних умов у дитячих садочках у наслідок заміни шкідливих споруд на екологічно-чисте розвиваюче обладнання. Тож відпрацьовані шини було вивезено на утилізацію до комунального підприємства «Комунтранс» м. Костянтинівка, яке має дозвіл на збирання небезпечних відходів. Наразі дошкільні заклади очікують встановлення обладнання. І вже скоро наші малята зможуть оцінити нові розвивальні іграшки, які дадуть змогу навчатися і розвиватися на свіжому повітрі.

 

IMG_2454.jpg

IMG_20200921_111116_1.jpg

IMG_20200921_111111.jpg

IMG_20200921_111105.jpg