Тобі 14? Тож поспіши до ЦНАПу за своєю першою ID-карткою із вже внесеним номером платника податків!

У 14 років діти отримують статус неповнолітніх, а отже, і нові права та можливості. Відкривати банківські рахунки, виконувати роботу в період канікул, самостійно пересуватись країною - це все стає можливим з моменту отримання паспорта. Дотепер процес оформлення паспорта та номера картки платників податків (ідентифікаційного коду) залишався архаїчним. Підліткам та їхнім батькам потрібно було проходити бюрократичний квест і  витрачати час. Двічі збирати документи – спочатку отримувати папірець з номером платника податків від Державної податкової служби, а потім з ним йти до Державної міграційної служби за оформленням паспорта.

Нещодавно у ЦНАПі м. Дружківки запустили комплексну послугу ID-14. Без зайвих черг та волокіти з папірцями. Щоб бігали дані, а не люди. Тож відтепер отримати паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків можливо і зовсім нескладно. Перший юний дружківчанин вже скористався цією пропозицією. Завдяки такій зручній послузі хлопець заощадив свій особистий час, адже в нього відпала необхідність додаткового відвідування податкових органів. Секретар міської ради Володимир Григоренко особисто приїхав у цей день до ЦНАПу та привітав юнака з цією важливою подією, зазначивши, що отримання паспорта - це перший крок у доросле життя.

«Важливо, щоб перше самостійне звернення до держорганів побудувало асоціацію у підлітків, що державний сервіс може бути зручним та комфортним. А їхні батьки відчували зміни від зменшення бюрократичного навантаження. Тому я сподіваюся, що така корисна послуга разом із новими можливостями принесе й приємне полегшення для дружківських родин. Адже проводити час з дітьми набагато приємніше у парку чи вдома за настільними іграми, ніж у чергах», -  зазначив секретар міської ради.

Звертаємо увагу, що звернутись за даною послугою можуть особи від 14 до 18 років, які незареєстровані у Державному реєстрі платників податків та мають зареєстроване місце проживання. Для отримання послуги достатньо звернутись до ЦНАП м.Дружківка, висловити бажання отримати разом паспорт громадянина України та номер платника податків, записатись на прийом, подати необхідні документи та зачекати 20 робочих днів. До речі, цей сервіс є абсолютно безкоштовним. Перший паспорт у формі картки видається на 4 роки, а номер платника податків, звісно, залишається на все життя. У разі виникнення питань або для  запису на прийом просимо телефонувати: +38(095) 80-70-765, (06267)5-32-67, або, надіслати лист на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

01.jpg

02.jpg