Управління соціального захисту населення інфомує

Увага! Шановні мешканці міста!

Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради повідомляє, що у зв’язку з гострим епідеміологічним станом в м. Дружківка прийом громадян з 13 жовтня 2020 року здійснюватиметься «БЕЗКОНТАКТНО».

Подати заяву та декларацію про призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги, пільг та інше можливо: засобом поштового        зв’язку на адресу управління: м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 64; в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики (житлова субсидія, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, які виховуються в багатодітній родині); в електронній формі на електронну адресу управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   з наданням сканованих документів всіх членів родини.

Якщо є потреба особисто звернутись до управління, прийом заяв і документів, а також донесення документів здійснюватиметься в галереї між приміщеннями ЦНАП та УСЗН БЕЗКОНТАКТНО.  Для надання заяви для призначення відповідного виду послуги Вам необхідно: прийти до прозорої галереї між приміщеннями управління і ЦНАП; серед представлених видів послуг обрати потрібну; взяти бланк заяви (за потребою - бланк декларації, тощо); заповнити бланки в галереї або вдома; обов`язково вказати коректний номер телефону, за яким з Вами зв`яжеться спеціаліст; залишити заповнені бланки та необхідні документи (за потребою) в скриньці. 

Телефони для консультацій: (06267) 3-37-50, +38 (066) 105-93-69 - інформатор управління, +38 (095) 689-06-86 - телефон чергового прийому. Громадська приймальня управління соціального захисту населення працює (без перерви на обід) з 8.00 до 17.00, в середу з 8:00 до 19:00, в п'ятницю з 8.00 до 16.00.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 64. Вибачте за тимчасові незручності!

 

 

 За інформацією

Управління соціального захисту населення